top of page

O MNIE

Jestem Julia, tworzę przestrzeń dla kobiet, które chcą lepiej poznać siebie, żyć w zgodzie ze sobą i swoją prawdą. Towarzyszę Wam w zmianie, w drodze do celu. Zadaję pytania, które „zatrzymują”, prowokują do zajrzenia głębiej, do skontaktowania się z samą sobą.

Coaching to moja pasja, był ze mną zawsze, na początku intuicyjnie, w każdym momencie mojego życia, kiedy podczas szukania najlepszych dla mnie rozwiązań pracowałam z pytaniami dla siebie, żeby znaleźć odpowiedzi, zatrzymać się i poczuć co potrzebuję "doświetlić",  żeby zbliżyć się do prawdy o sobie.

Ukończyłam jedyny w Polsce program coachingowi o potrójnej akredytacji – ICF, EMCC, AC – Practitioner Diploma in Executive Coaching AoEC. Uzyskałam tytuł Executive Coacha AoEC.

Ukończyłam również studia podyplomowe Coaching i Mentoring na SWPS (we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji-Instytutem Treningu i Psychoterapii) w 2019 roku.

IMG_2549.jpg

Jestem kobietą, która rozpoczęła podróż w głąb siebie, 10 lat temu, żeby zacząć żyć spójnie, poznać co jest moje, a co nie, móc odpowiedzieć sobie na pytanie „Kim jestem?”, „Czego tak naprawdę potrzebuję?”.


Zawalczyłam o siebie z niespotykaną dotąd mi determinacją, poznałam siebie jako silną i jednocześnie pełną wrażliwości kobietę, która jest gotowa i zdolna puścić stare nawyki, przyzwyczajenia, żeby z odwagą poszukać nowych, tylko moich.


Ta droga do siebie nie była łatwa, potrzebowałam zobaczyć siebie w całości, ze wszystkim niewygodnymi dla mnie aspektami, stanąć nago sama przed sobą, utulić wszystkie rany i braki z dzieciństwa, pożegnać się z przeszłością, która nie pozwalała mi iść naprzód.

Ta droga nie była jednostajna, raz przyspieszałam, raz się cofałam i w lęku wracałam do starych, znajomych mi ścieżek, upadałam, potykałam się, ale nigdy się nie poddałam, wierząc w to mocno, że jestem w drodze, w procesie i ten proces też jest ważny i jest po coś.

Odkryłam ogromną wartość w drodze do celu. Celebrowałam małe kroki do przodu, nagradzałam siebie za drobne zmiany, które pracowały na całość nowego obrazu.

 

Stałam się bardziej wyrozumiała i cierpliwa, za tym poszła czułość i bezwarunkowa miłość do siebie samej, połączona z akceptacją wszystkim moich dotychczasowych historii.
.
Dzisiaj Ciebie chciałabym zaprosić do transformacji i podróży w głąb siebie, która poszerzy Twoją perspektywę i pozwoli odnaleźć odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania.

 

Zacznij żyć tak jak pragniesz, tutaj, teraz, już dzisiaj.

 

Jaka jest Twoja historia? Kim jesteś?

Co jest możliwe, kiedy wiesz kim jesteś?

bottom of page