top of page

CO DA CI UDZIAŁ W PROGRAMIE?

Jestem kobietą, która rozpoczęła podróż w głąb siebie, 10 lat temu, żeby zacząć żyć spójnie, poznać co jest moje a co nie, móc odpowiedzieć sobie na pytanie „Jula, kim jesteś?” „Czego tak naprawdę potrzebujesz?”.


Zawalczyłam o siebie z niespotykaną dotąd mi determinacją, poznałam siebie jako silną i jednocześnie pełną wrażliwości kobietę, która jest gotowa i zdolna puścić stare nawyki i przyzwyczajenia, żeby z odwagą poszukać nowych, tylko moich.


Ta droga do siebie nie była łatwa, potrzebowałam zobaczyć siebie w całości, ze wszystkim niewygodnymi dla mnie aspektami, stanąć nago sama przed sobą, utulić wszystkie rany i braki z dzieciństwa, pożegnać się z przeszłością, która nie pozwalała mi iść na przód.

Ta droga nie była jednostajna, raz przyspieszałam, raz się cofałam i w lęku wracałam do starych, znajomych mi ścieżek, upadałam, potykałam się, ale nigdy się nie poddałam, wierząc w to mocno, że jestem w drodze, w procesie i ten proces też jest ważny i jest po coś.

Odkryłam ogromną wartość w drodze do celu. Celebrowałam małe kroki do przodu, nagradzałam siebie za drobne zmiany, które pracowały na całość nowego obrazu.

 

Stałam się bardziej wyrozumiała i cierpliwa, za tym poszła czułość i bezwarunkowa miłość do siebie samej, połączona z akceptacją wszystkim moich dotychczasowych historii
.
Dzisiaj Ciebie chce zaprosić do transformacji i do podróży w głąb siebie, poszerzając Twoją perspektywę, żebyś znalazła/znalazł odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. Zacznij żyć tak jak pragniesz, tutaj, teraz, już dzisiaj. Jaka jest Twoja historia? Kim jesteś?

Fade ↟_edited_edited.jpg

JAK SOBIE RADZIĆ ZE STRESEM?

Masz projekt lub pomysł, który chcesz wprowadzić w życie? Od czasu założenia działalności oferuję klientom szeroki wachlarz usług doradczych takich jak ta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu!

bottom of page